هوش فروش

لیست تگ ها


خرید دوره

برای مشاهده دوره آموزشی باید خرید کنید .


987,000 تومان
هوش فروش

هوش فروش چیست؟

هوش فروش حول مفهوم جمع آوری داده ها برای چشم انداز مشتری می‌چرخد. به طور خاص، این فرایندی است که داده ها را از مشتری های احتمالی در زمان واقعی و از طریق چندین کانال و سیستم مختلف دریافت می‌کند. در حقیقت این کار به شما چیزی بیش از یک پایگاه داده از افرادی که ممکن است مایل باشید با آنها تماس بگیرید، می‌دهد.

اطلاعات فروش موثر و همه جانبه، قطعاً روشی عمیق‌تر از فقط جمع کردن اطلاعات تماس است. استراتژی‌های هوش فروش باید طوری کار کنند که زمینه و رفتار مشتری را تحلیل کنند، نه فقط داده های اسمی را. به عنوان مثال، یک تیم هوشمند فروش ممکن است داده هایی را جمع آوری کند که به شما امکان می‌دهد از سابقه کسب و کار شرکت مشتری مطلع شوید. یا ممکن است بینش عمیق‌تری در مورد عملکرد مالی آن به شما ارائه می‌دهد. پس در حقیقت رفتار مشتری یک ویژگی کلیدی در تعیین قصد و نیت شماست.

هوش فروش به ایجاد یک تصویر بزرگتر و واضح‌تر برای همه طرفین در مکالمه فروش کمک می‌کند و نکته مثبت آن در این است که نه تنها به رفع شکاف بین فروش و بازاریابی کمک می‌کند بلکه به انتقال مذاکرات با مشتریان بالقوه همراه با نقاط عطف طبیعی و سودمندتر نیز کمک می‌کند. .


ردیف توضیحات -
1 هوش فروش پارت اول برای مشاهده باید خرید کنید
2 پکیج هوش فروش پارت دوم برای مشاهده باید خرید کنید
3 هوش فروش پارت سوم برای مشاهده باید خرید کنید
4 هوش فروش پارت چهارم برای مشاهده باید خرید کنید
5 هوش فروش پارت پنجم برای مشاهده باید خرید کنید
6 هوش فروش پارت ششم برای مشاهده باید خرید کنید
7 هوش فروش پارت هفتم برای مشاهده باید خرید کنید